Norges Svømmeforbund
Postadresse:0840 Oslo
Telefon:2102 9000
Telefaks:2102 9671
Web-redaktør:Tor Arne Volden
post@svomming.no

Idrettsbutikken - Bestilling av merker og litteratur
Telefon:6295 0630
Telefaks: 6295 0611
idrettsbutikken@klubben.no

NM i stup i Kristiansand

28.03.08, Tor Arne Volden (Sist oppdatert 31.03.08 - 08:09)
Fredag 28.-søndag 30. mars ble NM i stup arrangert i Kristiansand. Kristiansand Stupeklubb var teknisk arrangør, og Timo Klami fra arrangørklubben seiret på 1- og 3 meter, mens Amund Gismervik fra Pingvin Stupklubb vant tårn. I dameklassen ble det tre forskjellige vinnere; Kamilla Leganger-Krogstad fra Hamar vant 1 meter, Ann Cathrin Løland fra Pingvin vant 3 meter, mens Jeanett Falla fra Bærum Stupklubb tok gull på tårn.
Detaljerte resultater fra mesterskapet finner du her.

Program NM stup 28. mars – 30. mars i Kristiansand


Fredag 28. mars
13.00-18.00 Trening
17.00-17.30 Trener Ledermøte
17.30-18.00 Dommermøte
18.00-19.10 1 m Herrer Forsøk
19.30-20.20 Tårn Damer Forsøk
20.40-21.10 1 m Herrer Finale
21.20-21.45 Tårn Damer Finale
22.00- Samling Trenere Dommere

Lørdag 29. mars
08.00-10.00 Trening
10.00-11.15 3 m Herrer Forsøk
12.00-13.30 1 m Damer Forsøk
15.00-15.30 Innmarsj
15.30-16.00 3 m Herrer Finale
16.10-16.30 1 m Damer Finale
16.30-17.30 Trening
19.30- Bankett

Søndag 30. mars
08.00-10.00 Trening
10.00-11.15 Tårn Herrer Forsøk
11.45-13.00 3 m Damer Forsøk
13.30-14.00 Tårn Herrer Finale
14.30-15.00 3 m Damer Finale


 

Deltakere herrer
         
Navn Klubb 1m 3m Tårn
Kristoffer Jørgensen Bergen  X X X
Andreas Sjursen Bærum X X X
Eirik Lorentzen Sandefjord X X X
Timo Klami  Kristiansand X X X
Martin Haavik Kristiansand X X X
Mathias Ryen Kristiansand X X X
Even Kjellevand Flak Kristiansand X X  
Mikkel Stokke Spinn X X X
Espen Valheim Pingvin X X X
Eirik Valheim Pingvin X X X
Amund Gismervik Pingvin X X X
Espen Gilje Bergslien SSC X    
Daniel Nåden Dyrstad SSC X X  
Kjetil S. Vestvik Randaberg X X X

 

 

Deltakere damer
         
Navn Klubb 1m 3m Tårn
Hilde Lerøy Myrvold Bergen X X X
Kelsey Caroline Jørgensen Bergen X X X
Stine Blom Andersen Bergen X X X
June Witt Bærum X X X
Jeanette Falla Bærum X X X
Evy Nergård Hamar X X X
Ingvild Tajet Hamar X X X
Thea Dybvig Hamar X X  
Kamilla Leganger Krogstad Hamar X X  
Jorunn Marie Madland Kristiansand X X X
Karoline Krohn Kristiansand X X X
Ellen Sophie Noraas Kristiansand X X  
Betty Lee Johansen Kristiansand X X X
Elise Haavik Kristiansand X X X
Sunniva Stensholt Spinn X X X
Betine Henriksen Spinn X X X
Anette Henriksen Spinn X X X
Ann Cathrin Løland Pingvin X X X
Marianne Reine Pingvin X X X
Ida Eltervåg SSC X X  

 

 

Dommere
   
Navn Klubb
Paul Joachim Thorsen Bergen
Espen Nordby Bærum
Jon Grunde Vegard Hamar
Randi Andersen Spinn
Kristin Grøsvik STU
Arvid Sundheim Pingvin
Åshild Eltervåg SSC
Arve Sandanger Randaberg
Oscar Fuglestad Kristiansand
Arne Tellefsen Kristiansand

 

 

 

 

 

PrintSkriv ut     EmailTips en venn
[Tilbake]