Norges Svømmeforbund
Postadresse:0840 Oslo
Telefon:2102 9000
Telefaks:2102 9671
Web-redaktør:Tor Arne Volden
post@svomming.no

Idrettsbutikken - Bestilling av merker og litteratur
Telefon:6295 0630
Telefaks: 6295 0611
idrettsbutikken@klubben.no

Overganger

30.03.05, Tor Arne Volden (Sist oppdatert 03.07.15 - 15:27)
Les overgangsbestemmelsene
Last ned overgangsskjema - evt skjema for endring av klubbtilhørighet  (sistnevnte brukes av utøvere som ikke har konkurrert for tidligere klubb de to foregående kalenderår)

Husk at man kan melde to overganger pr kalenderår, men representere maksimalt to klubber.

Til informasjon: Overgangen tilhører det kalenderåret den påbegynnes.
Utøvere som står under "overganger 2014" med klardato før 31. januar er utøvere 12 år og yngre, som blir klar for ny klubb  når overgangen blir registrert (ikke 30 dager etter innsendelse, slik det er for utøvere fra og med det året de fyller 13).

 


Overganger 2015



Utøver

Klubb

Ny klubb

Klardato

Malin Sjølie

Kolbotn

Ski

29.07.2015

Sindri Thor Jakobsson

Bergensvømmerne

Lambertseter

15.07.2015

Nikolai Sørebø

Åstveit

Bergensvømmerne

04.07.2015

Mads Knutsen

Oslo IL

Harstad

04.07.2015

Erling Flåm Krogsrud

Arna

Bergensvømmerne

03.07.2015

Oskar Kienitz

Arna

Bergensvømmerne

03.07.2015

Steffen Kvamme

Arna

Bergensvømmerne

03.07.2015

Sander Hallaråker

Volda

Bergensvømmerne

03.07.2015

Tuva Stendalen

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Omar Omarsson

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Sindre Pleym Olsen

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Petter Strand Kolaas

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Asdis Eva Omarsdottir

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Yngvild Haldorsen

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Sondre Saltnes Urdal

Delfana

Bergensvømmerne

03.07.2015

Nora Næssén

Grimstad

Varodd

03.07.2015

Kaia Viktoria Norbye

Alta

Karasjok

03.07.2015

Eivind Bjelland

Haugesund

Madla

03.07.2015

Anette E. Sørensen

Masør

Varodd

02.07.2015

Clara Björkegren

Asker

Bærumsvømmerne

26.06.2015

Mathias Somogyi Hoseth

LRK

Ullensakersvømmerne

26.06.2015

Sindre Johan Nordaas

KSA

Horten

17.06.2015

Stine Samdahl

Vestbyen

Riska

11.06.2015

Ina Kvenshagen Gimse

Tromsø

Lambertseter

10.06.2015

Philip W. Gabrielsen

Lillesand

Vågsbygd

10.06.2015

Marine Holmeide Asplund

Skjetten

Vestkantsvømmerne

30.05.2015

Ane Viken Refseth

Vestbyen

TSLK

24.05.2015

Magnus Odland

Karmøy

Haugesund

23.05.2015

Nora Kristine Rasmussen

Vestbyen

TSLK

21.05.2015

Tudor Ignat

Speed

Norodd

19.05.2015

Stine Lise Stenseth

Øvre Eiker

Bærumsvømmerne

18.05.2015

Erlend Alstad

Oslo IL

Varg

17.05.2015

Eirik Nielsen

Vestkantsvømmerne

BSC

15.05.2015

Ulrikke Blix-Svendsen

Ullensakersvømmerne

Eidsvold

30.04.2015

Wiktoria Habiera

Vennesla

KSA

25.04.2015

Erle Steen

Svalbard

Svolvær

24.04.2015

Sigri Steen

Svalbard

Svolvær

24.04.2015

Lyana Braathen

Os

BSLK

17.04.2015

Camilla Meland

Sunndal

Norodd

17.04.2015

Nikoline Riibe

Tromsø Svømmeskole

Tromsø SK

16.04.2015

Elilan Gregory

Skedsmo

Skjetten

14.04.2015

Tina Kleven

Farsund

Flekkefjord

10.04.2015

Kesia Fodnestøl

Farsund

Flekkefjord

10.04.2015

Dina Svege

Farsund

Flekkefjord

10.04.2015

Aslak S. Lindeland

Farsund

Flekkefjord

10.04.2015

Runa Rudsengen

Nordre Land

Gjøvik

09.04.2015

Helene Johnsen

Lyngdal

Farsund

03.04.2015

Weronika Habiera

Vennesla

KSA

27.03.2015

Linnea Heisel

Vennesla

KSA

27.03.2015

Thea Marie Aa. Dalen

Vennesla

KSA

27.03.2015

Ida Bergh-Smith

Mysen

Moss

18.03.2015

Malin Eie Jacobsen

Sandnes

Frisinn

15.03.2015

Leander Wachendorf

Vennesla

KSA

12.03.2015

Mari Moen

Ullensakersvømmerne

Skjetten

12.03.2015

Britt Jankila

Vadsø

BOM

12.03.2015

Tina Kleven

Flekkefjord

Farsund

11.03.2015

Kesia Fodnestøl

Flekkefjord

Farsund

11.03.2015

Dina Svege

Flekkefjord

Farsund

11.03.2015

Aslak S. Lindeland

Flekkefjord

Farsund

11.03.2015

Ørjan Monsen

Bryne

Madla

11.03.2015

Matti Saghaug

Øvre Eiker

Varg

06.03.2015

Tone-Lill Angelskår

Arna

BOM

04.03.2015

Hanne E. Strand

Sogndal

Oslo IL

02.03.2015

Henriette Brekke

SSC

Master Team

28.02.2015

Anne-Lise Sjøli

Dolphin Masters

Bærumsvømmerne

27.02.2015

Rebecca-Lee W. Svendsen

Horten

Tønsberg

24.02.2015

Ann Kristin Sebergsen

Isbjørnan Masters

Master Team

24.02.2015

Charlotte Kunz

Asker

Varg

22.02.2015

Sina Lunden

Vennesla

KSA

20.02.2015

Ingeborg Setten

Steinkjer

Verdal

20.02.2015

Thea Morken Augustson

Kr.sand Stupeklubb

Bergen Stupklubb

20.02.2015

Elida Hole

Vestkantsvømmerne

BSC

15.02.2015

Thomas Breivoll

Madla

Tromsø

14.02.2015

Annelin Breivoll Stenersen

Madla

Master Team

11.02.2015

Tom Kaafjord

Bærumsvømmerne

Vågsbygd

06.02.2015

Elisabeth Støver

Larvik

Modum

05.02.2015

Odd Reidar Bygdnes

Kvæfjord

Harstad

04.02.2015



 

Overføringer 2015

 

Utøver

Klubb

Ny klubb

Klardato

Zoltan Horvath

S. Delfin SF

Bergkameratene

17.04.2015

Tatiana Budkova

Tromsø

Bærumsvømmerne

10.02.2015

Tonje Regland

OI

Dolphin Masters

10.02.2015

Barbara Hansen

Frisinn

OI

10.02.2015

Halvor Ekeland

OI

Varg

10.02.2015

Ivar Jacobsen

Haugesund SK

Haugesund Triathlon

10.02.2015

Stian With Bjørnstad

Madla

Ski

10.02.2015

Jan Gulbrandsen

OSI

Varg

10.02.2015

Trine-Marie Fjeldstad

Ski

Skjetten

10.02.2015

 



 

 

 

 

PrintSkriv ut     EmailTips en venn