Norges Svømmeforbund
Postadresse:0840 Oslo
Telefon:2102 9000
Telefaks:2102 9671
Web-redaktør:Tor Arne Volden
post@svomming.no

Idrettsbutikken - Bestilling av merker og litteratur
Telefon:6295 0630
Telefaks: 6295 0611
idrettsbutikken@klubben.no

Overganger

30.03.05, Tor Arne Volden (Sist oppdatert 15.10.14 - 14:20)
Les overgangsbestemmelsene
Last ned overgangsskjema - evt skjema for endring av klubbtilhørighet  (sistnevnte brukes av utøvere som ikke har konkurrert for tidligere klubb de to foregående kalenderår)

Husk at man kan melde to overganger pr kalenderår, men representere maksimalt to klubber.

Til informasjon: Overgangen tilhører det kalenderåret den påbegynnes.
De som står under "overganger 2014" med klardato før 31. januar er utøvere 12 år og yngre, som blir klar for ny klubb  når overgangen blir registrert (ikke 30 dager etter innsendelse, slik det er for utøvere fra og med det året de fyller 13).

 

Overføringer 2014

 

Utøver

Klubb

Ny klubb

Klardato

Sofie Moen Knudsen

Modum

Ringerike

15.10.2014

Steen Frenk Johansen

Vågsbygd

Hamar

12.05.2014

Øyvind Telle

Skjetten

Gjelleråsen

06.05.2014

Øystein Solbø

Sørreisa

Bardufoss

14.04.2014

Natascha S. Hagenes

Team Stav.

Vågsbygd

14.04.2014

Siren Hodne

KSA

Masør

26.03.2014

Hilde Glendrange Kjekstad

KSA

Masør

26.03.2014

Kjell Bue

KSA

Masør

26.03.2014

Per Christoffer Jahr

Skjetten

Gjelleråsen

26.03.2014

Monica Maanum

Oslo Dolphin Masters

LRK

12.03.2014

Cathrine Myhre

BOM

Sjøstjerna

06.03.2014

Maren Anne Lundberg

Setermoen

Bardufoss

03.03.2014

Britt Lena Lundberg

Setermoen

Bardufoss

03.03.2014

Hans Samuelsberg

Hammerfest

Isbjørnan masters

28.02.2014

Steinar Mørch-Olsen

Oslo IL

BOM

25.02.2014

 

 

Overganger 2014

 

Utøver

Klubb

Ny klubb

Klardato

Martin Rødseth

Master Team

SSC

06.11.2014

Alexander Marki Mork

SSC

Madla

05.11.2014

Magnus V. Salmi

Drammen

KSA

30.10.2014

Emil Rihti Olsson

Grimstad

KSA

30.10.2014

Tone Hvedding Krogstad

Svalbard Turn

Vestbyen

30.10.2014

Knut Oscar Blix

Tromsø

Vestbyen

30.10.2014

Eirik Valheim

Pingvin

Stavanger Stupe Club

29.10.2014

Adrian Myhre

Nedre Eiker

Lambertseter

25.10.2014

Elise Næss Olsen

Asker

Bærumsvømmerne

25.10.2014

Elisabeth Støver

Drammen

Larvik

22.10.2014

Sara-Louise Pedersen

Poseidon

Skien

21.10.2014

Tina Mjelde

Oslo Politi IL

Asker

18.10.2014

Are Nikolaisen

KSLK

Norodd

16.10.2014

Thomas Johansen

Vestbyen

TSLK

15.10.2014

Aleksander Sire

Drammen

Varg

14.10.2014

Julie Ravnås

Pingvin

Stavanger Stupe Club

13.10.2014

Caroline Moen

Rana

Bodø

12.10.2014

Henrik Veiberg

Kolbotn

Lambertseter

10.10.2014

Renate Knutsen

Arendal

Vågsbygd

09.10.2014

Eirik Pagani Vavik

Vestkantsvømmerne

Delfana

09.10.2014

Line Bertelsen

Åstveit

Radøy

08.10.2014

Joakin Haug Rojas

Halden

Kirkenes

08.10.2014

Mathilde H. Jørgensen

SSC

Madla

05.10.2014

Katharina H. Jørgensen

SSC

Madla

05.10.2014

Andrè Gregussen

LRK

Varg

04.10.2014

Melina Holtan

Asker

Lambertseter

03.10.2014

Andreas Bergman

Asker

TSLK

03.10.2014

Malin Eie Jacobsen

Frisinn

Sandnes

02.10.2014

Live Standal Sokn

Sola

Frisinn

02.10.2014

Eskil Olaussen

Lakselv

Bodø

02.10.2014

Emilia S. Hoseth

LRK

Ullensakersvømmerne

02.10.2014

Natalie Kosiander

LRK

Bæumsvømmerne

02.10.2014

Julianne Haug Rojas

Halden

Kirkenes

30.09.2014

Filip Louka

KSLK

Norodd

30.09.2014

Tord Pagani Vavik

Vestkantsvømmerne

Delfana

30.09.2014

Marie Haga

Mysen

Kongstensvømmerne

28.09.2014

Elisabeth Malmgren

Skien

Poseidon

28.09.2014

Christian T. Christiansen

Aalesund

Volda

28.09.2014

Sunniva Moe Klævahaugen

Bærumsvømmerne

Asker

26.09.2014

Wiggo Kristensen

Lambertseter

Halden

25.09.2014

Ole-Mikal Fløgstad

Ullensakersvømmerne

Skjetten

24.09.2014

Helene V. Rosså

Sola

SSC

24.09.2014

Magnus Ravndal

Madla

SSC

24.09.2014

Victoria Rivedal

BSLK

BSC

23.09.2014

Edvard Fagervik

Piranhas (MAS)

SSC

20.09.2014

Håkon Brennhagen

LRK

SSC

20.09.2014

Maria Rølland

Christiania

Oslo IL

15.09.2014

Janne Thorstensen

Vågsbygd

Masør

13.09.2014

William Skjærum

Skien

Poseidon

13.09.2014

Daniel Mortensen

Skien

Poseidon

13.09.2014

Emil Pedersen

Skien

Poseidon

13.09.2014

Hermod Husveg Jørgensen

SSC

Madla

12.09.2014

Ingrid Øgreid

Frisinn

Madla

12.09.2014

Christian Øgreid

Frisinn

Madla

12.09.2014

Julia Dalskau

Kongstensvømmerne

Sarpsborg

12.09.2014

Une Newermann Wick

Madla

Frisinn

12.09.2014

Jonas Hagmansen

LRK

Speed

12.09.2014

Veronica Orheim Bjørlykke

Aalesund

Lambertseter

10.09.2014

Ingalill Urrang Naustvik

Karmøy

BSC

03.09.2014

Erik Sina

Nobis (ALB)

SSC

29.08.2014

Tobias Bang Mikkelsen

Svendborg SK (DEN)

Asker

29.08.2014

Vilde Skjærum

Skien

Poseidon

29.08.2014

Andreas H. Klausen

Lillesand

KSA

28.08.2014

Tia Sauthon

Oslo IL

Bærumsvømmerne

27.08.2014

Gard Robin Fauske

LRK

Skjetten

19.08.2014

Renate Aa. Ranaweera

Madla

Master Team

08.08.2014

Jørgen Gundersen

LRK

Skjetten

01.08.2014

Espen Franang

Nordby

Vika

30.07.2014

Joakim Ims

Madla

Sola

26.07.2014

Henrik Christiansen

LRK

Skjetten

23.07.2014

Jørgen S. Bråthen

LRK

Skjetten

23.07.2014

Andreas K. Heimnes

Åstveit

Bergensvømmerne

17.07.2014

Marte Heggertveit

Åstveit

Bergensvømmerne

17.07.2014

Janne Thorstensen

Masør

Vågsbygd

17.07.2014

Robin Dale Oen

Øygarden

Bergensvømmerne

13.07.2014

Stian Howard

Banchory Beavers (UK)

Poseidon

13.07.2014

Francesca E. Christhopersen

Banchory Beavers (UK)

Poseidon

13.07.2014

Preben H. Paulsen

Arna

Bergensvømmerne

12.07.2014

Mie Kreybu

Arna

Bergensvømmerne

12.07.2014

Stefan Hernes

Bærumsvømmerne

Speed

11.07.2014

Benjamin Ulsmåg

Delfana

Bergensvømmerne

11.07.2014

Andrea G. Skaaland

Delfana

Bergensvømmerne

11.07.2014

Sondre Saltnes Urdal

Delfana

Bergensvømmerne

11.07.2014

Sindre Pleym Olsen

Delfana

Bergensvømmerne

11.07.2014

Hanne E. Larsen

Delfana

Bergensvømmerne

11.07.2014

Eirik Nielsen

Poseidon

Vestkantsvømmerne

11.07.2014

Ole Christiansen

Poseidon

Vestkantsvømmerne

11.07.2014

Tuva Tronstad

Risør-Varden

Vågsbygd

10.07.2014

Eirik Ravnan

Raufoss

Drammen

06.07.2014

Sindre Johan Nordaas

Horten

KSA

03.07.2014

Jonas Hagmansen

Speed

LRK

02.07.2014

Sebastien Fouilloux-Iaquinta

Oslo IL

Lambertseter

24.06.2014

Lavrans Solli

BSC

Bærumsvømmerne

19.06.2014

Gro Jørstad Nilsen

Berlevåg

BOM

14.06.2014

Siri Eva Kristiansen

Drammen

Bærumsvømmerne

01.06.2014

Lars Erik Dæhli

Eidsvoll

Hamar

11.06.2014

Marius Bjørke

Eid

Førde

27.05.2014

Matylda Koryl

Korona Krakow (POL)

Hamar

16.05.2014

Oda Martine Reiertsen

Varg

NTNUI

14.05.2014

Amalie Kristiansen

Haugesund

BSC

11.05.2014

Kristine Huan Hytenget

Drammen

Asker

06.05.2014

Helene T. Truyen

Bergensvømmerne

Delfana

04.05.2014

Helene van der Hoeven

Madla

Frisinn

04.05.2014

Teo Sauthon

Oslo IL

Bærumsvømmerne

02.05.2014

Nora Næss

Halden

NTNUI

27.04.2014

Ambjørg G. Hanus

Sjøstjerna

NTNUI

27.04.2014

Ida Bergh-Smith

Moss

Mysen

26.04.2014

Ylva S. Dyngeland

Stjørdals-Blink

TSLK

25.04.2014

Mathilde Fosse

Ullensakersvømmerne

Skjetten

19.04.2014

Guro Trude Smefjell

Kolbotn

Ski

14.04.2014

Aleksander Mittet

KSLK

Norodd

11.04.2014

Catalina Laura Nacu

KSLK

Norodd

11.04.2014

Anastasija Kellere

KSLK

Norodd

11.04.2014

Elina Mattsson

Skien

Poseidon

11.04.2014

Oona Ovesen

Elverum

Ringerike

10.04.2014

Patrick Blomquist

Tverlandet

Fauske

04.04.2014

Eva Marie W. Østerhus

Madla

SSC

01.04.2014

Alexander S. Hagenes

Aalesund

Vågsbygd

30.03.2014

Torbjørn Udjus

Grimstad

Lambertseter

28.03.2014

Kjetil Jakobsen Furuly

Ski

Haugesund

27.03.2014

Hans-Arne Melby

Hammerfest

Isbjørnan masters

26.03.2014

Stein Tore Sebergsen

Hammerfest

Isbjørnan masters

26.03.2014

Oddbjørn Bertheussen

Hammerfest

Isbjørnan masters

26.03.2014

Ann Kristin Sebergsen

Hammerfest

Isbjørnan masters

26.03.2014

Johan Eggen

Hammerfest

Isbjørnan masters

26.03.2014

Emilie Friling

Asker

Bærum Stupklubb

26.03.2014

Hedda Heimset

Asker

Bærum Stupklubb

26.03.2014

Victoria Rung

Madla

Bergensvømmerne

25.03.2014

Martin Gundersen

NTNUI

Varg

21.03.2014

Alina Hagen Bjelancic

Randaberg

Flekkefjord

16.03.2014

Emilia Hagen Bjelancic

Randaberg

Flekkefjord

16.03.2014

Matilde N. Lyngstad

Lier

Drammen

16.03.2014

Kjell Ivar Lundemoen

Haugesund

Masør

15.03.2014

Erik Andreassen

Sandefjord

Larvik

08.03.2014

Maja G. Bakkenget

KSLK

Norodd

06.03.2014

Simon Nesbø

Skjetten

LRK

06.03.2014

Ine Marie Andersen

Skien

Poseidon

05.03.2014

Anders Valdar

Skien

Poseidon

05.03.2014

Stine Løvdahl

Madla

SSC

02.03.2014

Erling Mjøs Brattelid

Bergensvømmerne

BSLK

28.02.2014

Linus Klepp Vik

Sola

Sandnes

24.02.2014

Jan H. Solhøy

Ski

Lambertseter

26.02.2014

Jonatan Olafsson

Sandefjord

Oslo IL

21.02.2014

Jan Smolinski

Katovice (POL)

Varg

21.02.2014

Monica Klippenberg

Etne

Karmøy

14.02.2014

Bente Rist

Lillesand

Masør

12.02.2014

Kaia Viktoria E. Norbye

Karasjok

Alta

09.02.2014

Emma Lie

Haugesund SK

Haugesund Triathlon

07.02.2014

Hanne Erstad Larsen

Bergensvømmerne

Delfana

06.02.2014

Per Morten Halvorsen

Lambertseter

Varg

06.02.2014

Erik Tobias Sollesnes

Lambertseter

Varg

06.02.2014

Marita Aakre

Delfana

BSC

05.02.2014

Christina Aakre

Delfana

BSC

05.02.2014

Mariell Rivedal

BSLK

BSC

05.02.2014

Katja Wynne Sandø

Bodø

Levanger

17.01.2014

Sara Lie

Haugesund SK

Haugesund Triathlon

08.01.2014

Christian Øgreid

Madla

Frisinn

07.01.2014

Ingrid Øgreid

Madla

Frisinn

07.01.2014

 

 

 

 

 

PrintSkriv ut     EmailTips en venn